Lekka naczepa ULTRALIGHT Schwarzmüller

27 czerwca 2013, 10:26

Na zeszłorocznych targach Hausmesse firma Schwarzmüller po raz pierwszy zaprezentowała naczepę platformową z odsuwaną plandeką ULTRALIGHT. Po pomyślnie zdanych testach klientów, produkt ten na stałe wszedł na rynek, wpisując się w asortyment firmy.

ULTRALIGHT w asortymencie Schwarzmüller

3-osiowa naczepa z odsuwaną plandeką ULTRALIGHTNowy produkt firmy Schwarzmüller ULTRALIGHT po prawie dwuletniej intensywnej fazie projektowania i badań, wchodzi na rynek i jest już dostępny dla klientów. Naczepa platformowa o lekkiej konstrukcji, dzięki wyposażeniu skoncentrowanemu na odpowiedniej wadze pojazdu, dostępna już w wersji o ciężarze własnym wynoszącym od 4850 kg.

Mały ciężar własny naczep ULTRALIGHT działa na korzyść ich ciężaru użytkowego – w porównaniu z produktami powszechnie dostępnymi na rynku, do wykorzystania pozostaje prawie 1500 kg na dodatkowe obciążenie. Nowo wynaleziona konstrukcja pozwala również na oszczędność dwutlenku węgla, gdyż jej lekka struktura zmniejsza zużycie paliwa nawet o 3%. Ponadto, mniejsze zużycie paliwa oraz większa ładowność, umożliwiają zmniejszenie kosztów transportu nawet o 7% na przestrzeni całego roku.

Naczepa ULTRALIGHT w wersji standardowej oferowana jest z odsuwaną plandeką. Wersja o lekkiej konstrukcji dostępna jest również ze specjalną naczepą z odsuwaną plandeką do transportu papieru i kręgów metalowych. Pojazdy można opcjonalnie wyposażyć w ściany burtowe. Przy projektowaniu naczep wzięto pod uwagę również bezpieczeństwo ładunku. Wersja standardowa posiada certyfikat „XL” (EN 12642) i może być opcjonalnie rozszerzona do transportu napojów lub rolek papieru.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!