Drugi magazyn DSV we Wrocławiu

5 lipca 2013, 16:14

DSV Road uruchomiło na początku lipca 2013 r. kolejny magazyn w dolnośląskim. Nowy obiekt, położony w Prologis Park Bielany Wrocławskie, ma powierzchnię 2100 mkw. Przez najbliższy rok będzie stanowił centrum obsługi zakładu produkcyjnego wieloletniego klienta DSV z branży FMCG.

– "W listopadzie 2012 r. DSV powiększyło swój dolnośląski oddział, przenosząc się do nowej lokalizacji w Nowej Wsi Wrocławskiej. Ogromnie cieszymy się z faktu, że tempo naszego rozwoju przyczyniło się do dalszego zwiększenia powierzchni operacyjnej o kolejny obiekt, umożliwiając nam tym samym jeszcze sprawniejszą obsługę klientów w tym regionie" – mówi Maciej Szczepański, zastępca dyrektora ds. Transportu Krajowego i Operacji Magazynowych w DSV.

Obecnie oddział DSV w dolnośląskim obsługuje międzynarodowy i krajowy transport drogowy, posiada biuro frachtu lotniczego i morskiego oraz obejmuje magazyny w Nowej Wsi Wrocławskiej i Bielanach Wrocławskich o łącznej powierzchni ponad 6 tyś. m2 i pojemności 7500 miejsc paletowych dla logistyki kontraktowej produktów spożywczych i przeładunków drobnicy. DSV działa na Dolnym Śląsku od 2001 r.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!