Iveco Bus – nowa marka pojazdów Iveco

5 lipca 2013, 9:33

Iveco zainaugurowało nową markę pojazdów przeznaczonych do zbiorowego transportu osób. Zmieniając dotychczasową nazwę działu Iveco Irisbus na Iveco Bus, firma chce podkreślić swoje zaangażowanie w tym segmencie pojazdów.

Iveco Bus zamiast Iveco Irisbus

Zmiana nazwy ma wyznaczać początek nowego etapu aktywności Iveco w segmencie zbiorowego transportu pasażerskiego, której celem jest globalna ekspansja. To jednocześnie ostatni etap procesu konsolidacji, głęboko zakorzenionego w historii firmy i będącego efektem ponad stuletniego doświadczenia.

Nowa marka Iveco Bus wzmacnia identyfikację działu z innymi międzynarodowymi przedsięwzięciami firmy. Posunięcie to sprzyja dalszemu rozwojowi Iveco w segmencie autobusów, zwłaszcza na takich rynkach, jak Ameryka Południowa i Chiny, gdzie firma postrzegana jako całość cieszy się mocną pozycją. 

Wprowadzenie nowej marki zbiegło się z prezentacją zupełnie nowego autobusu miejskiego spełniającego normę Euro VI, którego światowa premiera odbyła się na 60. Światowym Kongresie UITP i Wystawy Mobilności i Transportu Miejskiego w Genewie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!