BPW po raz siódmy z rzędu laureatem ,,Najlepszych Marek”

11 lipca 2013, 11:40

Po raz siódmy z rzędu BPW zdobyło tytuł ,,Najlepsza marka 2013″ w kategorii osie do naczep. Nagroda jest przyznawana corocznie przez niemieckie wydawnictwo ETM.

Najlepsza marka 2013

Od 1997 rokunajlepszym firmom w branży samochodów użytkowych przyznawane są prestiżowe nagrody. Czasopisma "omnibus", "Fernfahrer" i "transaktuell" przeprowadzają sondaż, który wyłania najlepsze marki w kilku kategoriach. W 2013 w głosowaniu wzięło udział ponad 10 000 czytelników.

Podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 18 czerwca 2013 r. w Stuttgarcie, uhonorowani zostali zwycięzcy każdej kategorii. Członek Zarządu BPW, DrBert Brauers, podkreślił, że traktuje nagrodę jako potwierdzenie zaufania, jak i obowiązek wobec użytkowników do ciągłego inwestowania w rozwój produktów BPW.

BPW posiada w ofercie kompletne zestawy, poczynając od osi, przez zawieszenie i hamulce, a kończąc na elektronicznych układach sterowania hamulcami i systemach telematycznych. BPW współpracuje ściśle z 46 firmami-córkami, w tym BPW Polska Sp. z o.o. i z ponad 3 200 partnerami serwisowymi.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!