Kongres Wodoru 2024 odbędzie się w Gdyni – ruszyły zapisy

23 lutego 2024, 12:34

Już 14 i 15 marca 2024 r. w Gdyni odbędzie się Kongres WODÓR, BIOGAZ I BIOMETAN – kluczowe technologie i paliwa w dekarbonizacji przemysłu. Celem Kongresu jest ułatwianie dyskusji i umożliwienie nawiązania kluczowych kontaktów dla firm i liderów w branży, które napędzają rozwój przemysłu wodorowego, biogazowego i biometanowego. Nasz portal objął wydarzenie patronatem medialnym.

Kongres zapewni wgląd w strategie inwestycyjne, zarządzanie ryzykiem, definicje, wpływ na politykę i postęp technologiczny, a jego celem będzie wyposażenie uczestników w wiedzę i narzędzia potrzebne do wykorzystania potencjału odnawialnych gazów w procesie dekarbonizacji. Omówione zostanie również, w jaki sposób finansować technologie wodorowe, biometanowe i procesy zielonej transformacji w przemyśle i w transporcie oparte o technologie wodorowe i biometanowe.

Od pierwszej edycji głównym założeniem organizatora jest stworzenie miejsca, gdzie przedstawiciele branży będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku i technologii, skorzystać z doświadczeń innych praktyków branży jak również utrwalić swoje dotychczasowe oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

W programie Kongresu znajdą się najważniejsze kwestie nurtujące obecnie branżę, między innymi:

  • Aspekty prawne i organizacyjne,
  • Certyfikacja,
  • Technologia,
  • Case studies,
  • Panele dyskusyjne,
  • Możliwości dofinansowania inwestycji.

Pełen program Kongresu można znaleźć TUTAJ.

Drugiego dnia Kongresu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wizycie studyjnej w Rafinerii Gdańskiej.

Aby wziąć udział w Kongresie należy zarejestrować się pod linkiem: https://powermeetings.eu/wodor-biogaz-biometan-technologia-paliwa-dekarbonizacja-przemyslu/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!