Mercedes-Benz Van Economy – druga edycja

12 lipca 2013, 8:52

Mercedes-Benz ogłasza drugą edycję zmagań otwartych dla wszystkich właścicieli i użytkowników samochodów dostawczych. Tym razem uczestnicy zasiądą za kierownicą Citana.

Mercedes-Benz Van Economy

Popularność pierwszej edycji mistrzostw Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy (do rywalizacji zgłosiło się ponad 1200 kierowców) skłoniła organizatorów do zorganizowania kolejnej imprezy, w której wziąć udział mogą właściciele i użytkownicy samochodów dostawczych wszystkich marek.

Zeszłoroczne rekordy oszczędności osiągano w Vito, tym razem uczestnicy zmierzą się, zasiadając za kierownicą Citana. Uczestnicy konkursu będą mogli udowodnić swoje umiejętności w modelu Citan 109 CDI furgon z pakietem Blue Efficiency. Szczególnie powinno to zainteresować użytkowników pojazdów segmentu kombivanów.

Zmagania rozpoczynają się 15 lipca i potrwają do 31 sierpnia. Jazdy konkursowe przeprowadzić będzie można w większości autoryzowanych salonów Mercedes-Benz. W tym celu należy będzie się zarejestrować na stronie www.vaneconomy.pl oraz wybrać swego najbliższego dealera. Jego przedstawiciel umówi się z zainteresowanym na trwającą 20-40 minut jazdę konkursową w dogodnym czasie. Do jesiennego finału przejdą najlepsi uczestnicy konkursu u wszystkich biorących udział w akcji dealerów. W związku z tym poziom trudności poszczególnych tras nie będzie miał wpływu na szanse awansu.
Na mistrza czeka bardzo atrakcyjna dla każdego kierowcy nagroda – roczny zapas paliwa w formie bonu opiewającego na kwotę 18.000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!