Żarówki OSRAM Truckstar Pro

12 lipca 2013, 16:06

Dzięki opatentowanej przez inżynierów firmy OSRAM technologii jednoskrętki udało się nie tylko dwukrotnie zwiększyć trwałość, lecz także znacznie wydłużyć zasięg reflektorów.

Truckstar Pro

Żarówki OSRAM Truckstar Pro kierują nawet do 100% więcej światła na drogę w porównaniu z konwencjonalnymi żarówkami. Wytwarzają bardziej jednorodne światło, dzięki czemu wiązka światła jest skupiona i znacznie lepiej oświetla nawierzchnię. Widoczne są nawet bardzo oddalone fragmenty drogi, w szczególności te w najważniejszej jej części – pomiędzy 50 a 100 m przed samochodem. Jednocześnie dzięki technologii jednoskrętki granica pomiędzy światłem i ciemnością jest ostrzejsza i bardziej zauważalna. Pozwala to na dokładniejsze ustawienie reflektorów, co także ma wpływ na lepsze oświetlenie drogi.

Technologia jednoskrętki (Single-Coil), która sprawia, że można uniknąć tzw. gorących punktów, pozwoliła uzyskać ponad dwukrotnie wyższą trwałość niż w przypadku żarówek standardowych. Dzięki odporności na wstrząsy żarówki Truckstar Pro zaliczyły test wibracyjny, którego nie jest w stanie przejść 90% produktów standardowych.

Produkty w serii Truckstar Pro posiadają homologację i można je stosować jako zamiennik standardowych żarówek. Żarówki są dostępne z trzonkami H1, H3, H4, H7 oraz W5W
i P21/5W.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!