Targi Inter Cars 2013 – co warto zobaczyć?

13 sierpnia 2013, 9:15

Inter Cars SA, jak co roku, zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców na Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

Skrócony program Targów Inter Cars

13. Targi odbędą się 6-8 września 2013 w Warszawie na Lotnisku Bemowo. Pierwszy dzień tego wydarzenia, tradycyjne już, będzie dedykowany największym klientom Inter Cars SA oraz przedstawicielom mediów. Podczas Targów, w strefie biznesowej, będzie można zapoznać się ze specjalnie przygotowaną ofertą części zamiennych, narzędzi i urządzeń warsztatowych Inter Cars oraz blisko 200 wystawców. To będzie okazja, żeby zobaczyć nowości produktowe oraz nowinki technologiczne. Uczestnicy będą mieli zagwarantowane komfortowe warunki do rozmów, nawiązywania kontaktów oraz zawierania transakcji.

Ekspozycja, podobnie jak w poprzednich latach, będzie znajdować się na ponad 20 000 m² powierzchni, co czyni z Targów Inter Cars największą imprezę tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Oprócz stoisk wystawców, prezentacji nowych produktów i rozwiązań technologicznych na uczestników czekają szkolenia produktowe oraz techniczne.

Atrakcje targów

Targi Inter Cars to też wyjątkowe miejsce, gdzie biznes jest połączony z pasją do motor sportu. Dlatego nie zabraknie pokazów motoryzacyjnych takich jak drift, stunt, wyścigi samochodowe, akrobacje motocyklowe, występy Dragsterów i wiele innych. Oprócz tego na gości czekać będzie moc atrakcji, niespodzianki oraz ciekawe konkursy.

Bardzo ciekawie w tym roku zapowiada się Master Race, w którym udział wezmą m.in. Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Kuchar, Maciej Oleksowicz oraz dwóch kierowców, którzy wcześniej, z wieloma sukcesami, realizowali się w innych dyscyplinach sportowych: Jerzy Dudek i Przemysław Saleta. Rozpiętość samochodów, jakimi będą jeździć, też jest bardzo szeroka od współczesnych sportowych BMW do Fiatów 126p.

Nocne Motor Show na Targach Inter Cars

Podczas tegorocznych 13. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, odbędzie się wyjątkowa impreza motoryzacyjna – Nocne Motor Show. Jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, dlatego warto zapisać sobie je w kalendarzu. Goście będą mieli okazję zobaczyć coś nowego i nietypowego. W pokazie pod gwiazdami zobaczymy Jet Car-a, Trial Motocyklowy, Drift, stunt, FMX oraz pokazy zawodników Master Race. A wszystko to będzie ubrane w widowiskowy spektakl połączony z muzyką i światłem.

Nocne Motor Show odbędzie się w sobotni wieczór, 7 września 2013 roku. Klienci Inter Cars SA, będą mogli kupić bilety na to wydarzenie w okazyjnej cenie. Liczba biletów będzie ograniczona. Uczestnicy nocnej imprezy będą mogli również, za drobną dopłatą, skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tą okazję pola kempingowego – Inter Camp. Będzie to miejsce, w którym można postawić swoje kampery, przyczepy, namioty, by w pełni skorzystać z dwóch dni targowych oraz pokazów Motor Show. Inter Camp pozwoli na bezpieczny nocleg bezpośrednio przy imprezie targowej oraz na skorzystanie z atrakcji nocnego Motor Show.

Więcej informacji dotyczących 13. Targów oraz imprez towarzyszących już wkrótce pojawi się na stronie www.13targi.intercars.com.pl, której premiera odbędzie się 19 sierpnia 2013 r.   

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!