Strona internetowa opon rolniczych Firestone

26 sierpnia 2013, 14:03

Firestone uruchomił nową europejską stronę internetową, opracowaną specjalnie dla rynku opon rolniczych. Debiut serwisu związany jest z odświeżeniem linii produktów Firestone dla rolnictwa, za sprawą zaprezentowanych w ostatnich miesiącach opon serii Maxi Traction IF, Maxi Traction do kombajnów oraz serii Performer Row Crop.

Firestone dla rolnictwa

Strona została zaprojektowana z wykorzystaniem technologii, które mają zapewniać przejrzystą nawigację i funkcjonalność witryny. Serwis dostosowany jest do wyświetlania w używanych obecnie przeglądarkach i urządzeniach mobilnych, takich jak tablety i smartfony i jest dostępny w większości języków europejskich. Użytkownicy mogą poznać szeroką i odświeżoną linię produktów Firestone dla rolnictwa od podszewki: nowe technologie wykorzystane przy ich produkcji i korzyści, jakie zapewniają rolnikom w Europie.

Harald Van Ooteghem, Senior Manager Marketing Planning Commercial Business Unit, Bridgestone Europe, powiedział:

– „ Poprosiliśmy naszych klientów o opinie i na tej podstawie opracowaliśmy nową, przyjazną dla użytkownika wyszukiwarkę opon, dopasowaną do bieżących potrzeb i wymagań klientów. Innym atutem nowej strony jest zaawansowany lokalizator dealerów, który kieruje użytkowników do najbliższego sprzedawcy opon w łatwy i szybki sposób."

Nowa strona dostępna jest pod adresem: www.firestone.eu/agri/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!