Targi Inter Cars 2013 – bliżej rynku ciężarowego

2 września 2013, 16:04

Inter Cars zaprasza na 13. Targi Inter Cars S.A., które odbędą się już w najbliższy weekend. Zainteresowanym rynkiem ciężarowym dystrybutor poleca stoisko Strefa Ciężka (na zewnątrz namiotów wystawowych).

Strefa Ciężka Inter Cars

Strefa ciężka to miejsce, w którym czekać będą specjaliści dedykowani rynkowi pojazdów ciężarowych, którzy przedstawią ofertę asortymentową, ofertę współpracy w ramach sieci Q-Service Truck oraz Feber. W ramach rozbudowy oferty przygotowano bogatą wystawę części silnikowych, elementów do skrzyń biegów oraz AGRO. Nowością będą unikalne narzędzia do naprawy skrzyń biegów. Przedstawiciele handlowi Feber przygotowali katalogi z ofertą produktów oraz oferty na wynajem naczep z wypożyczalni.

Dodatkowo, tylko w sobotę 7 września Inter Cars zaprasza na panele dyskusyjne w sali konferencyjnej numer 6:

  • Godz. 12.00 -12.45 – Feber w Europie
  • Godz. 12.50- 13:45 – Inter Cars bliżej rynku ciężarowego.

 

Spotkania będą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą, planami na najbliższe miesiące w segmencie pojazdów ciężarowych, porozmawiania z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie sprzedaży w Inter Cars oraz Feber.

Punktem charakterystycznym stoiska będzie namiot oznaczony logiem IC, Q-Service Truck oraz Feber. Jak przystało na Strefę Ciężką, na stoisku będzie ustawiony pojazd szkoleniowy MAN, czarny ShowCar  i naczepa Feber – niedaleko przejścia z terenu Targów na Inter Cars Motor Show. Klienci ciężarowi będą mieć okazję wziąć udział w bezpłatnych prezentacjach szkoleń technicznych organizowanych i prowadzonych przez dział szkoleń. Więcej informacji na stronie www.truck.intercars.com.pl

Targi odbędą się w dniach 6-8 września 2013.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!