Maciej Walenda nowym prezesem Grupy DSV

5 września 2013, 12:49

Maciej Walenda został nowym prezesem spółki DSV Solutions. Zastąpił na tym stanowisku Piotra W. Krawieckiego, pełniącego do tego czasu równolegle obowiązki prezesa i dyrektora zarządzającego spółki DSV Road.

Zmiany w zarządzie Grupy DSV

DSV Solutions było przez ostatnie dwa lata dowodzone przez Piotra W.  Krawieckiego, który po zakończeniu procesu strukturyzacji spółki postanowił powrócić w pełnym wymiarze do wyłącznego zarządzania drogową dywizją Grupy DSV w Polsce. Zdaniem Prezesa Zarządu DSV Road, ponowne rozdzielenie funkcji zarządczych nie stoi w sprzeczności z chęcią utrzymania synergii pomiędzy siostrzanymi spółkami oraz ich obszarami działalności, czyli transportem drogowym oraz logistyką kontraktową. Przeciwnie, rośnie liczba projektów oraz zakresów serwisu oferowanego wspólnie przez obie spółki, a co za tym idzie również konieczność rozwoju nie tylko ścisłej współpracy pomiędzy nimi, ale także dalszego rozwoju wyspecjalizowanych segmentów obsługi w obu dywizjach DSV.

Maciej Walenda, nowy prezes DSV Solutions, pełni swoje obowiązki od początku września 2013 r. Przez blisko 6 ostatnich lat zajmował on stanowisko Dyrektora Logistyki Kontraktowej Regionu Centralnego w Raben Polska, w którym  pracował w sumie przez ostatnich 10 lat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!