Kärcher RBS 6000 do mycia pojazdów użytkowych

9 września 2013, 13:11

Urządzenie RBS zostało stworzone z myślą o firmach dysponujących niewielką flotą. Służy do mycia powierzchni autobusów i samochodów dostawczych. Zdaniem producenta jest to idealne rozwiązanie do szybkiego i dokładnego czyszczenia (boki, przód i tył).

Nowość Kärcher

Proces czyszczenia powinien rozpoczynać się od dłuższych stron pojazdu. Następnie przy pomocy uchwytu należy prowadzić urządzenie w równomiernym tempie wzdłuż boku pojazdu, aż szczotki osiągną krawędź pojazdu. Następnie obrócić urządzenie o 90 st., w celu umycia frontu lub tyłu. Przy stałych, nieuchylnych lusterkach urządzenie musi przy tym zostać lekko odsunięte od pojazdu. W ten sposób szczotka biegnie wokół całego pojazdu usuwając z powierzchni wszelki brud i plamy. Szczotka obudowana specjalna powłoką chroni operatora przez odpryskami wody. Aby polepszyć stopień oczyszczania należy wyposażyć układ w urządzenie do dozowania środka czyszczącego.

Zwarta konstrukcja, kołowe podwozie  gwarantują wysoką stabilność oraz łatwą obsługę. Ruch do przodu wzdłuż pojazdu jest obsługiwany przez obrót szczotki. Mobilna szczotka myjąca RBS charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem pracy i optymalną obsługą. Znak "GS-Gütesiegel" jest dowodem bezpieczeństwa, niezawodności i stabilności urządzenia.

Jak powszechnie wiadomo mieszanka wody i detergentów używanych w trakcie czyszczenia tworzy agresywne środowisko wokół myjni. Z tego powodu, Kärcher kładzie szczególny nacisk na  zabezpieczenie przed ścieraniem elementów instalacji. Dlatego rama szczotek jest spawana z rur aluminiowych z dwoma bocznymi rurami dysz i przykręcanymi dyszami płaskostrumieniowymi do nawadniania szczotek i pojazdu. Ruch szczotki kontrolowany jest przez system przełączników. Pokryte tworzywem uchwyty, ramy podwozia z zaokrąglonymi krawędziami i rolki odległość ochrony obsługi i pojazdu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!