CAT LC Polska będzie współpracować z dużą chińską firmą

15 maja 2024, 10:24

Kilka dni temu CAT LC Polska zrobił kolejny krok w kierunku rozwoju. Firma logistyczna zawarła współpracę z chińskim producentem pojazdów.

O współpracy

W imieniu OMODA umowę podpisała polska spółka zależna marki. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył dyrektor krajowy OMODA w Polsce Eric Zhang.

– Dzisiejsze wydarzenie, czyli podpisanie listu intencyjnego z wiodącą firmą z branży łańcucha dostaw, to kamień milowy na naszej drodze rozwoju na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy wyruszyć razem w tę podróż. Nasza współpraca tworzy ogromny potencjał. Łączą nas też wspólne wartości, takie jak innowacyjność, wydajność i troska o klienta. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wykorzystania naszych mocnych stron, aby osiągnąć wspólny sukces. To początek obiecującego partnerstwa, jesteśmy podekscytowani możliwościami, jakie przyniesie – mówi dyrektor krajowy OMODA w Polsce Eric Zhang.

CAT LC Polska jest doświadczonym operatorem logistycznym należącym do międzynarodowego koncernu Groupe CAT. W Polsce działa od 1994 r., oferując kompleksowe usługi logistyczne w zakresie łańcucha dostaw. Korzystając ze swojego ponad 20-letniego doświadczenia w Polsce CAT będzie współpracował z OMODA&JAECOO w zakresie odprawy celnej, transportu, magazynowania, dystrybucji oraz innych aspektów związanych z siecią części zamiennych.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!