Sprzęgła regenerowane do ciężarówek od Valeo

13 września 2013, 13:17

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. wzbogaciło swoją ofertę części dla pojazdów ciężarowych o wybrane zestawy i komponenty sprzęgieł w wersji regenerowanej w atrakcyjnych cenach.

Powiększona oferta sprzęgieł Valeo

Wprowadzone do oferty sprzęgła znajdują zastosowanie w najbardziej popularnych na naszym rynku pojazdach ciężarowych, między innymi: MAN serii F2000, TGA, TGX i TGS, Mercedes Actros, Volvo FH12, DAF serii XF95 i XF105, Scania "czwórka" oraz serii P, G, R.

Proces regeneracji jest przeprowadzany we francuskiej fabryce w Amiens, produkującej zestawy sprzęgłowe na oryginalne wyposażenie prawie wszystkich europejskich producentów pojazdów ciężarowych. Dzięki temu jakość i warunki gwarancji dla sprzęgła regenerowanego są takie same jak w przypadku nowego, oryginalnego produktu. Obecnie na rynkach obsługiwanych przez Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. system sprzedaży sprzęgieł regenerowanych nie jest w bezpośredni sposób powiązany z systemem zbiórki zużytych części.

Valeo to producent sprzęgieł dla pojazdów ciężarowych, który stosuje oddzielne numery referencyjne dla sprzęgieł nowych i regenerowanych. Wybór produktu należy do klienta.
Szczegóły oferty u dystrybutorów Valeo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!