Promocja akumulatorów Bosch w sieci Autos

16 września 2013, 15:22

„Sezonowe wzmocnienie” to najnowsza akcja promocyjna firmy Bosch skierowana do klientów sieci sprzedaży Autos. Dla uczestników promocji przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.

Sezonowe wzmocnienie

Sezon jesienno-zimowy to ciężki czas zarówno dla kierowców, jak i samochodów. Spadek energii można dostrzec nie tylko wśród ludzi – maszyny również tracą moc, a wraz z pierwszymi przymrozkami i konsekwentnie spadającymi temperaturami, zaczynają się kłopoty, np. z uruchomieniem silnika. Aby uniknąć takich sytuacji i spokojnie przetrwać najbardziej wymagającą porę roku, firma Bosch proponuje „Sezonowe wzmocnienie”.

Podstawą do wzięcia udziału w akcji jest dokonanie w sieci Autos zakupu jednego lub więcej pakietów akumulatorów marki Bosch. Wyróżniono 4 pakiety, które zależą od ilości akumulatorów: 30, 50, 100, i 150. Warto podkreślić, że zakup akumulatorów do samochodów ciężarowych linii T3, T4 i T5 liczy się podwójnie. W ramach zakupionego pakietu klient ma prawo wyboru nagrody za symboliczną złotówkę. Na chętnych czekają m.in. zegarki, aparaty cyfrowe, konsole X-box, rowery, tablety, komputery i bogata gama sprzętu AGD.

Akcja promocyjna „Sezonowe wzmocnienie” trwa do 30 września 2013 roku. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na stronie www.autos.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!