Zmiany w zarządzie Fiat Industrial

26 września 2013, 8:14

Fiat Industrial poinformował o zmianach w zarządzie Grupy. Są one związane z przygotowaniami do finalizacji połączenia firm Fiat Industrial i CNH.

  • Franco Fusignani otrzymał nominację na stanowisko dyrektora ds. operacyjnych Iveco. Będzie on odpowiadał za rachunek wyników Działu Pojazdów Ciężarowych i Użytkowych Iveco. Wcześniej Franco Fusignani był dyrektorem ds. operacyjnych w Fiat Industrial APAC oraz prezesem marki w New Holland Agriculture.

 

  • Stefano Pampalone otrzymał nominację na stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w regionie APAC (Kraje Azji i Pacyfiku). Wcześniej był on dyrektorem generalnym CNH w Indiach, na Dalekim Wschodzie i w Japonii.

 

  • Vilmar Fistarol otrzymał nominację na stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w regionie LATAM (Ameryka Łacińska) jako następca Marca Mazzu, który odszedł z firmy, aby poświęcić się innej działalności. Wcześniej Vilmar Fistarol był dyrektorem ds. zakupów w Fiat Chrysler.

 

  • Carlo Lambro otrzymał nominację na stanowisko prezesa marki w New Holland Agriculture. Ostatnio był on wiceprezesem New Holland Agriculture odpowiedzialnym za region EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

 

  • Lorenzo Sistinopozostanie na stanowisku prezesa marki Iveco.

 

  • Alessandro Nasi otrzymał nominację na stanowisko prezesa Działu Pojazdów Specjalistycznych. Będzie on odpowiadał za segment pojazdów pożarniczych i wojskowych w firmie Iveco. Alessandro Nasi był wcześniej dyrektorem ds. rozwoju działalności Fiat Industrial. Pozostanie on jednocześnie koordynatorem Rady Wykonawczej Grupy.

 

  • Annalisa Stupenengo została powołana na stanowisko dyrektora ds. zakupów i zastąpiła na nim Osiasa Galantinego, który przeszedł do Fiat Chrysler LATAM. Annalisa Stupenengo była ostatnio wiceprezesem Fiat Chrysler Group ds. zakupów w regionie EMEA.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!