Kongres Transportowy 2013

30 września 2013, 12:20

Na początku listopada, w Warszawie, odbędzie się Kongres Transportowy. Jako redakcja portalu TruckFocus.pl, objęliśmy patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Forum dla branży transportowej

Utarło się mawiać, że branża transportowa jest morderczo konkurencyjna. Jednak nie zawsze ostra rywalizacja idzie w parze z jakością. Dlatego warto zmienić taktykę i zamiast zwalczać siebie nawzajem, korzystniej będzie poznać rynek i zrozumieć jego oczekiwania. Takim forum dla branży jest właśnie Kongres Transportowy.

Sektor przewozu towarów podatny jest nawet na najmniejsze zawirowania. Organizatorzy kongresu uważają, że kooperacja jest obecnie słowem-kluczem, które otwiera drzwi do zbudowania długofalowej współpracy między przedsiębiorstwami z sektora logistycznego, między przewoźnikami a firmami zlecającymi usługi transportowe. Choć obie grupy działają ze sobą na poziomie biznesowym, to nadal niezbyt wiele o sobie wiedzą. A ta wiedza jest gwarancją dobrze pojętej konkurencyjności i zrównoważanego potoku dostaw. Jak powinno wyglądać zaangażowanie w ten proces firm nadawczych? Jaka powinna być rola firm transportowych?

Poznanie wzajemnych oczekiwań – taką możliwość daje Kongres Transportowy. Specjalne debaty oraz sesje networkingowe będą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z dyrektorami i menedżerami jednych z największych firm w kraju, którzy są odpowiedzialni za zlecenia transportowe. 

Organizatorem kongresu jest redakcja czasopisma Truck & Business Polska. Wydarzenie odbędzie się 8. listopada 2013 w hotelu Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa.
Organizator zaprasza właścicieli i dyrektorów firm transportowych do przesyłania zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny do pobrania na stronie www.truck-business.pl. Można też zarejestrować się online przez portal LOG24.pl

Zobacz Program Kongresu Transportowego 2013

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!