PolskiBus.com kupuje 20 nowych autokarów Plaxton

3 października 2013, 11:27

PolskiBus.com zamówił 20 autokarów ADL Elite i brytyjskiej firmy Plaxton. Pojazdy o łącznej wartości 35 000 000 zł zostaną dostarczone na przełomie czerwca i lipca 2014 roku.

Wysokopokładowe Elite i są nowoczesne i wyposażone w silniki emitujące niską ilość CO2. Oferują do 75 miejsc siedzących. Autokary są wyposażone w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, darmowy dostęp do wifi, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przystosowane rownież do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

W ciągu ostatnich 3 miesięcy PolskiBus.com potwierdził zamówienie 45 nowych autokarów. Ich dostarczenie zwiększy flotę firmy z 73 do 118 autokarów.

– “Autokary marki Plaxton, o wysokim standardzie, będą kolejnymi w naszej flocie. Jest to dobra wiadomość dla naszych Pasażerów, ponieważ dzięki temu będziemy mogli rozwinąć sieć połączeń, tak aby odpowiedzieć na oczekiwania i zapytania naszych Klientów, w zakresie utworzenia nowych połączeń i linii.” – powiedział Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

193.111.147.*, 4 października 2013, 16:45 0 0

Fajne autokary

Odpowiedz