Trans-Lis-Bet odbiera betonomieszarkę na 2-osiowym podwoziu DAF LF55

4 października 2013, 16:13

Firma Trans-Lis-Bet z Mokrzysk odebrała betonomieszarkę o pojemności 4 m3, wyprodukowaną na podwoziu DAF FA LF55. Pojazd został odebrany od Firmy Wanicki, autoryzowanego dealera DAF.

Podwozie DAF FA LF55 z zabudową betonomieszarka wyprodukowaną przez Fabrykę Maszyn w Leżajsku umożliwia regulację wysokości zabudowy, co ma duże znaczenie w transporcie betonu. Mały promień skrętu znacznie ułatwia manewrowanie pojazdem, a jego małe gabaryty pozwalają na eksploatację pojazdu w warunkach trudnych dla 4-osiowego podwozia.

Wyposażenie samej betonomieszarki jest identyczne, jak w innych tego typu zabudowach o większych pojemnościach. Zabudowa posiada wszystkie elementy oraz udogodnienia niezbędne do sprawnego funkcjonowania betonomieszarki na placu budowy oraz w transporcie betonu na drodze. Samochód został wyposażony w silnik o mocy 250 KM spełniający normę Euro 5 i dziewięciostopniową manualną skrzynię biegów. Dodatkowo wyposażono go w radia CB i CD.

W pojeździe zainstalowano klimatyzację, fotel na zawieszeniu pneumatycznym, mechanicznie regulowaną kolumnę kierownicy oraz elektrycznie sterowane lusterka, a także dwa dodatkowe fotele dla obsługi zabudowy betonomieszarki.

Firma Trans-Lis-Bet zajmuje się produkcją betonu i istnieje na rynku polskim od 1984 roku. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja betonu towarowego dla firm budowlanych oraz odbiorców indywidualnych. Całkowicie zautomatyzowana produkcja pozwala firmie wytwarzać każdy rodzaj betonu i zapraw. Firma posiada własną bazę transportową wśród której znajduje się betonomieszarka na podwoziu DAF LF55. Wykorzystywana jest do dostarczania  betonu zamawianego przez małych odbiorców.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!