HELLA Worklights – aplikacja ułatwiająca wyszukiwanie reflektorów roboczych

9 października 2013, 12:43

Reflektory robocze Hella znacznie ułatwiają pracę kierowcom maszyn rolniczych i budowlanych oraz kierowcom pojazdów użytkowych, specjalnych, uprzywilejowanych i komunalnych. Nowa aplikacja Hella Worklights na tablety i smartfony łączy w sobie bogaty zasób informacji z wizualizacją 3D w czasie rzeczywistym.

Wyszukiwarka reflektorów Helli

Intuicyjna wyszukiwarka produktów pozwala znaleźć odpowiednie reflektory robocze Hella do siedmiu różnych typów pojazdów. Aplikacja automatycznie wybiera produkt, który pasuje do danej pozycji montażowej. Ponadto dostarcza ona szczegółowych informacji o produktach z wizualizacją 3D, wideoklipami itd. Katalog produktów zawiera obszerne informacje o ponad 40 reflektorach roboczych i pozwala użytkownikom wyrobić sobie o nich własne zdanie. Użytkownik może zasiąść w wirtualnej kabinie maszyny rolniczej z widokiem panoramicznym 360° i przetestować różne technologie oświetleniowe (diodowe, ksenonowe, halogenowe). Ponadto może on je porównać w animacji, na której przednie i tylne oświetlenie widoczne jest pod różnym kątem. Aplikacja Hella Worklights umożliwia dostęp do interaktywnej broszury reklamowej oraz nowego prospektu dla rolników z trójwymiarową wizualizacją reflektorów roboczych w czasie rzeczywistym (ang. AugmentedReality). Użytkownik może zeskanować i sfotografować zaznaczone strony broszury i uzyskać dostęp do wideoklipów, animacji oraz informacji o produktach.

Aplikacja HELLA Worklights jest darmowa i może zostać pobrana na tablet lub smartfon z systemem Apple iOS lub Android ze strony internetowej www.hella.com/apps. Poza tym dostępna jest ona w serwisie iTunes i Google Play. Aplikacja funkcjonuje w 11 językach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!