Prezentacja nowej siedziby MAN Truck & Bus Polska.

17 października 2013, 13:54

Nowe Centrum Administracyjno – Szkoleniowe MAN mieści się w Wolicy koło Nadarzyna. Obiekt to budynek administracyjny, w którym swoje stanowiska pracy ma ok 150 pracowników centralnych działów firmy, odpowiedzialnych za wsparcie pionu sprzedaży oraz pionu serwisowego.

MAN w nowym budynku

Poza częścią administracyjną w nowej siedzibie znajduje się również siedziba Akademii Serwisowej MAN, centrum szkoleniowe, gdzie pracownicy sieci serwisowej poszerzają swoją wiedzę na temat pojazdów MAN. W ciągu roku odbywać się tu będzie ok 50 rodzajów szkoleń dla ok 700 osób.

Akademia Serwisowa jest doskonale wyposażona. Dysponuje 2 salami konferencyjnymi, przeznaczonymi do szkoleń teoretycznych, w tym jedną do ćwiczeń komputerowych oraz halą do ćwiczeń praktycznych, wyposażoną w 2 kanały, pojazdy szkoleniowe TGX, TGM, TGA, komputer diagnostyczny MAN Cats, dwa silniki (D20 oraz D08) i specjalistyczne narzędzia.

Budynek jest ekologiczny, zastosowano w nim takie rozwiązania, które pomagają dbać o środowisko i wykorzystywać zasoby. Zastosowano tu szkło selektywne o wysokim stopniu przezierności a zarazem wysokim stopniu przepuszczalności energii cieplnej. Gazowe Pompy Ciepła wpływają na niskie zużycie energii w porównaniu do konwencjonalnych źródeł. Doświetlenie jak największej przestrzeni światłem dziennym sprawia, że światło sztuczne włączane jest znacznie później. Pomieszczenia wyposażone są w drzwi, które wygłuszają przestrzenie biurowe.

Oficjalna prezentacja nowej siedziby odbyła się 15 października 2013 r. – w 20. rocznicę zarejestrowania spółki MAN w Polsce. W dotychczasowej siedzibie firmy w Wolicy pozostało Truck & Bus Center Wolica – centrum serwisowe i biuro handlowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!