GBOX połączony z TC eMap od TimoCom

6 listopada 2013, 11:00

Firma INELO poinformowała, że satelitarny system lokalizacji pojazdów GBOX ma możliwość korzystania z map TC eMap firmy TimoCom renomowanej, międzynarodowej giełdy transportowej, która opracowała platformę TC Truck&Cargo. Na TC Truck&Cargo codziennie pojawia się do 300 000 ofert transportowych od ok. 85 000 użytkowników.

Przeprowadzona integracja pozwalana na dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat przewozu z pozycji jednej mapy w TC eMap pod warunkiem, że klient posiada rozwiązania telematyczne firmy INELO oraz jednocześnie korzysta z giełdy transportowej TimoCom.

Korzyścią wynikającą z połączenia GBOX z TC eMap jest fakt, iż pojazdy mogą być także śledzone przez innych (np. zleceniodawcy) pod warunkiem udostępnienia takiej opcji. Istotne jest, że przewoźnik sam decyduje o tym, jakiej firmie, kiedy i na jaki czas udziela udostępnienia. Udostępnienie jest bezpieczne i pokazuje wyłącznie aktualne na dany moment położenie konkretnej ciężarówki.

Oczywiste jest, że zleceniodawcy zależy na współpracy z wiarygodnymi usługodawcami, których pojazdy mogą być na bieżąco śledzone. Takie działanie nie tylko zwiększa bezpieczeństwo przewożonego ładunku, ale zapewnia korzystniejsze procesy biznesowe oparte na pełnym zaufaniu.

Korzyści:

  • Dostęp do wszystkich informacji dotyczących przewozu z pozycji jednego systemu
  • Ograniczenie kosztów połączeń telefonicznych 
  • Śledzenie pozycji pojazdu przez innych uczestników przewozu (np. zleceniodawcy)
  • Optymalizacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi stronami przewozu
  • Widok aktualnej pozycji pojazdu

 

Kontakt z doradcą G-BOX:  e-mail: doradca@gbox.pl, tel: (33) 496 30 85

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!