Giełda Wynajmu Autobusów

7 listopada 2013, 8:59

Serwis e-TransBus powstał, by pomagać w wyborze oferty przewoźnika oraz za jego pośrednictwem negocjować ceny. Giełda Wynajmu Autobusów zapewnia dostęp do ponad 1500 ofert przewoźników.

Wybór opcji pozwalający na dokładne określenie rodzaju podróży, miejsca wyjazdu oraz miejsca docelowego podróży, godziny wyjazdu czy też trasy, pozwala wpływać na kształtowanie się ostatecznej oferty cenowej. Serwis umożliwia również dostęp do wyszukiwarki wolnych przebiegów dla osób, które szukają transportu w jedną stronę.

Innowacyjną funkcjonalnością jaką oferuje e-TranBus jest system negocjacji ceny. Pozwala on na wybranie w drodze negocjacji najbardziej odpowiadającej opcji cenowej. Podczas rezerwacji autobusu, można skonfrontować wstępną propozycję przewoźnika z ceną skalkulowaną przez system Giełdy i propozycją własną. Można w ten sposób „wywalczyć” swoją cenę lub przystać na cenę przewoźnika czy tą wygenerowaną przez Giełdę.

Baza serwisu gromadzi w jednym miejscu posegregowane oferty wynajmu 1548 busów i autobusów, pozwalając na jednoczesne porównanie ze sobą wielu ofert. Ponadto na stronie Giełdy w okienku po prawej stronie ekranu pojawia się spis wolnych i dostępnych obecnie pojazdów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem pojemności. Pomocny jest też system opiniowania przewoźników oraz szczegółowy filtr, według którego można wyszukać pojazd po ilości miejsc, wieku, marce, wyposażeniu oraz normie emisji spalin. Opiniowanie zaś przebiega poprzez dodanie odpowiedniego komentarza (pozytywnego, neutralnego lub negatywnego), na profilu danego przewoźnika.

Giełda Wynajmu Autobusów e-TransBus to pierwsze rozwiązanie w kraju, które oferuje możliwości przebierania wśród ofert przewoźników celem wybrania najkorzystniejszej oferty.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!