DAF Trucks Polska odebrał prestiżową nagrodę

18 listopada 2013, 8:40

DAF Trucks Polska otrzymał nagrodę dla najlepszego działu serwisu w roku 2013 w całej organizacji DAF. Wyróżnienie wręczono podczas corocznego spotkania reprezentantów przedstawicielstw DAF.

DAF Trucks Polska wyróżniony

W czasie corocznego spotkania reprezentantów przedstawicielstw DAF z całej Europy w Eindhoven, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska Renaud Dehillotte oraz szef działu Serwisu DAF Trucks Polska Bartosz Gruszczyński odebrali z rąk Dyrektora Działu Aftersales DAF Trucks NV Johana Drentha nagrodę dla najlepszego działu serwisu w roku 2013 w całej organizacji DAF.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o ocenę takich kryteriów jak szybkość reakcji serwisu ITS na wezwanie klienta, wykonanie czynności serwisowych poprawnie za pierwszym razem, realizację akcji serwisowych, jakość wykonywanych obsług i napraw, jakość obsługi klienta oraz sprzedaż kontraktów DAF Multisupport. DAF Trucks Polska otrzymała nagrodę po raz czwarty z rzędu. W poprzednich latach polskie przedstawicielstwo otrzymało nagrody za najlepsze osiągnięcia w sprzedaży oraz dwukrotnie za najwyższy wzrost sprzedaży części zamiennych DAF i TRP/AllMakes.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!