Charytatywny mecz transportowców

, 2 grudnia 2013, 13:26

W Sosnowcu odbędzie się niezwykły mecz siatkówki. Na parkiecie spotkają się drużyny składające się reprezentantów firm i organizacji z branży transportowej, a dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przekazany na leczenie 17-letniego Jakuba Majzla.

TranSPORT z Sercem

W charytatywnym spotkaniu zmierzą się reprezentacje Grupy DBK oraz Regionu Śląskiego Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. Drużyny walczyć będą nie tylko o zwycięstwo, ale przede wszystkim o jak najwyższą kwotę, która zostanie w całości przekazana na leczenie Jakuba Majzla, 17-latka z Sosnowca, który choruje na postępujący zanik mięśni. W przerwie meczu odbędzie się także licytacja przedmiotów przekazanych przez sportowców i artystów.

Inicjatywę wsparli m.in.: Robert Korzeniowski, Maciej Stuhr, Karol Strasburger, Agnieszka Rylik, Mamed Chalidow, zespół Boys, zespół DŻEM oraz kierowcy rajdowi: Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz, Maciej Oleksowicz, Michał Kościuszko, Tomasz Kuchar, a także Andreas Mikkelsen – norweski kierowca rajdowy, zwycięzca Intercontinental Rally Challenge w 2011 r, oraz Jan Kopecký czeski kierowca rajdowy, rajdowy mistrz Europy w roku 2013.

Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia 2013 r. w sali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00, a po jego zakończeniu – ok. godz. 20:00 – wystąpi zespół Grzegorz Majzel Trio, którego liderem jest tata Kuby. Partnerem wydarzenia jest agencja wydawnicza PressToRead, która przygotowała elementy graficzne oraz przekazała przedmioty na licytację.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowym profilu: facebook.com/transportride

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!