Transportowcy zagrali dla chorego 17-latka

11 grudnia 2013, 10:09

Podczas charytatywnego meczu siatkówki transportowców udało się zebrać ponad 8,5 tysiąca złotych na leczenie 17-letniego Jakuba Majzla. Na parkiecie sali sportowej przy sosnowieckim ZSO nr 14 spotkały się reprezentacje Grupy DBK, czyli holdingu motoryzacyjnego, oraz Regionu Śląskiego Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego.

Siatkarski mecz transportowców

Celem organizacji siatkarskiego meczu była zbiórka pieniędzy dla chorego na zanik mięśni Jakuba Majzla. Po zaciekłej rywalizacji zwyciężyła drużyna OZPTD. W przerwie meczu prowadzona była sprzedaż biletów-cegiełek, a po meczu przeprowadzono licytację przedmiotów przekazanych przez polskich sportowców i artystów. Zlicytowano m.in. koszulkę z autografem Mameda Chalidowa, rękawicę bokserską z autografem przekazaną przez Agnieszkę Rylik, rajdowy folder z autografem Krzysztofa Hołowczyca, płytę zespołu DŻEM z autografami, płytę zespołu BOYS, płytę DVD z filmem „Noce i dnie” z autografem Karola Strasburgera oraz koszulkę z autografem Jana Kopeckiego – rajdowego mistrza Europy w roku 2013. Prawdziwym hitem okazała się przekazana przez rajdowca Tomasza Kuchara felga z Subaru RT.

W sumie podczas licytacji oraz dzięki sprzedaży cegiełek udało się zebrać ponad 8,5 tys. zł. Ale to jeszcze nie koniec – kolejne przedmioty trafią na internetową licytację, z której dochód także zostanie przekazany na leczenie Kuby. Na zakończenie imprezy zagrał zespół Grzegorz Majzel Trio, którego liderem jest tata Jakuba. Transportowcy nie wykluczają, że niebawem spotkają się na boisku po raz kolejny, ponownie grając w szczytnym celu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!