Iveco Kornera

, 20 grudnia 2013, 10:58

W ubiegłym roku firma Korner z Radomska zakupiła partię 40 ciągników siodłowych Iveco. Dziś pojazdy te mają już na liczniku po kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

Pojazdy Iveco w opinii klienta

Korner zajmuje się obsługą przedsiębiorstw z branży meblarskiej. Ponieważ posiada wiele oddziałów w całej Polsce, korzysta z nowoczesnych rozwiązań i wybiera ekonomiczne pojazdy. Transport to ważny obszar firmy Korner i dlatego zarząd firmy od lat współpracuje z Iveco Poland, które oferuje nowoczesne rozwiązanie biznesowe. Współpraca IVECO i Korner trwa już kilkanaście lat. Na przestrzeni tego okresu samochody zostały dokładnie sprawdzone. Pan Krzysztof Widawski, właściciel firmy Korner, wymienia po kolei wszystkie modele ciężarówek włoskiego producenta:

– „Nowoczesną flotę pojazdów zaczynałem budować od modelu Eurotech, następnie zakupiłem EuroStary. To co wówczas zwróciło moją uwagę to bogate wyposażenie samochodów, które było oferowane już w standardzie."

Współpraca zapoczątkowana przed laty daje dziś korzyści obu stronom. Iveco Poland zna potrzeby swojego klienta, dlatego konfiguracja pojazdów jest jak najbardziej zoptymalizowana pod kątem jego potrzeb. Firma Korner docenia współpracę z Iveco z wielu powodów:

– „Po pierwsze te ciężarówki nigdy nas nie zawiodły. W dostawach just in time niezwykle ważna jest bezawaryjność samochodów, która pozwala na pracę bez przestojów i bezproblemowy dojazd do klientów." – mówi Krzysztof Widawski.

Zabezpieczeniem, jakie oferuje Iveco Poland, jest trzyletnia gwarancja i kontrakt serwisowy, które w razie awarii, zapewniają pomoc na terenie całej Europy. Kontrakt serwisowy na cały okres eksploatacji pojazdów pozwala na dokładne oszacowanie, ile kosztuje użytkowanie aut.

Krzysztof Widawski ocenia samochody, jako oszczędne w eksploatacji. Ciężarówki są tanie w obsłudze, szczególnie dlatego, że producent oferuje korzystne warunki umowy serwisowej. Ciężarówki Korner współpracują w systemie telematycznym, pozwalającym na lokalizowanie aut w trasie oraz przegląd ich czasu pracy – to znacznie ułatwia zarządzanie taborem. Właściciel firmy Korner myśli już o zakupie kolejnych aut, tym razem z silnikami Euro 6. Nie wykluczone, że będzie to „Ciężarówka Roku 2013” – Iveco HI-WAY.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!