Trzy nagrody Dachsera

14 lutego 2014, 16:22

Dachser otrzymał trzy główne nagrody w rankingu organizowanym przez niemiecki magazyn branżowy. Spółka osiągnęła najlepsze oceny w kategorii przewozów całpojazdowych i drobnicowych, w logistyce żywności i FMCG oraz w usługach międzynarodowego transportu lotniczego i morskiego.

Trzy wyróżnienia z rąk Matthiasa Wissmanna, prezydenta stowarzyszenia VDA, odebrał Bernhard Simon, CEO Dachser. Ranking Image Awards 2014 jest tworzony przez magazyn Verkehrsrundschau.

W ramach badania „Ranking Image 2014” magazyn Verkehrsrundschau wyłonił najlepsze firmy świadczące usługi transportowe i logistyczne. Ranking powstał na podstawie badania ankietowego instytutu badań rynku Kleffmann na grupie 400 osób, decydujących o logistyce w przedsiębiorstwach handlowych i przemysłowych. Badanie bazujące na współczynniku rozpoznawania i reputacji objęło 88 firm logistycznych, świadczących usługi w pięciu kluczowych segmentach rynku.

Dachser zdobył 723 na maksymalnych 1000 punktów w kategorii przewozów całopojazdowych i drobnicowych, 776 w transporcie żywności i produktów FMCG oraz 700 punktów w transporcie lotniczym i morskim. We wszystkich trzech kategoriach Dachser uplasował się na pierwszej pozycji.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!