ZF Lenksysteme wydaje katalog części do pojazdów użytkowych

17 lutego 2014, 13:25

Nowy katalog „ZF Lenksysteme – Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania do pojazdów użytkowych”. Publikacja zawiera pełną ofertę ZF Lenksysteme dla pojazdów użytkowych. W katalogu znalazło się ponad 170 referencji, wraz z dokładnymi opisami i zdjęciami.

Nowy katalog zawiera kompletną ofertę części ZF Lenksysteme do ciężarówek i autobusów. Katalog posiada 713 stron i jest dostępny zarówno w wersji drukowanej jak i online. Jego główna część jest dostępna w dwóch wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej. Wstęp oraz kluczowe fragmenty zostały też przetłumaczone na kolejne siedem języków, w tym polski.

W publikacji zawarto też dodatkowe informacje o zastosowaniu poszczególnych elementów, ułatwiające pracę warsztatom i dystrybutorom. Najważniejsze informacje zostały wyróżnione, a konkretne produkty można zidentyfikować dzięki załączonym rysunkom.

Z początkiem 2014 roku, firma ZF Services przejęła kompetencje ZF Lenksysteme GmbH w zakresie sprzedaży jej produktów na międzynarodowym rynku części zamiennych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!