febi bilstein: „Specjalista również w dziedzinie samochodów ciężarowych”. Więcej niż 24 Volt!

26 lutego 2014, 10:50

W trakcie nowej kampanii reklamowej pod hasłem „Więcej niż 24 Volt!“ oferta febi zostanie ponownie rozszerzona (w 2013 r. zaplanowano ponad 1 000 nowych referencji). Podstawowa oferta obejmuje przede wszystkim elementy zawieszenia, ale firma rozszerza asortyment do samochodów użytkowych również w zakresie napędu pasowego oraz elektryki.

Na jesień zaplanowano nowość, tj. linię ProKit do samochodów ciężarowych, która od wielu lat z sukcesem oferowana jest do samochodów osobowych. Bez względu na przeznaczenie do samochodów z instalacją 12 Volt lub 24 Volt, zalety tych części będą takie same. ProKit febi bilstein to oparte na długoletniej praktyce rozwiązania dla warsztatów w postaci kompletnych zestawów, które zwierają wszystkie części zamienne potrzebne do przeprowadzenia fachowej naprawy.

Najlepszym przykładem są dodatkowe elementy montażowe, które wskutek eksploatacji również ulegają zużyciu i często należy je wymienić podczas naprawy. Bardzo często wielu dostawców części ich nie oferuje. ProKit od febi bilstein to realna pomoc dla warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe. Zestawy zawierają wszystkie elementy niezbędne do naprawy, a ponadto, oferowane są pod jednym numerem katalogowym. W ten sposób warsztaty nie muszą tracić czasu i ponosić kosztów związanych z koniecznością poszukiwania dodatkowych elementów. 

Dla przykładu, zestaw naprawczy sworznia zwrotnicy febi 06015 z oferty ProKit, obok samego sworznia zwrotnicy i tulejek zawiera również zaślepkę, łożysko oraz o-ringi, uszczelniacze i pierścienie zabezpieczające.

Sworznie, tulejki i łożyska to części ulegające zużyciu, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Niska jakość tych elementów może doprowadzić do awarii układu kierowniczego lub hamulcowego. W swojej fabryce w Ennepetal febi bilstein produkuje sworznie i tulejki, gwarantując zachowanie wymiarów i rygorystyczną kontrolę jakości.

Obok zestawów naprawczych sworznia zwrotnicy ProKit, Dział Samochodów Ciężarowych febi zaoferuje wkrótce kolejne linie produktowe, takie jak drążki kierownicze oraz końcówki drążków kierowniczych.

Znana na całym świecie marka febi kojarzona jest przede wszystkim z częściami do samochodów osobowych, jednak założona w 1844 r. febi bilstein z siedzibą w południowo-westfalskim Ennepetal jest także producentem i dostawcą części zamiennych oraz usług na rynek samochodów ciężarowych. Dzięki ponad 15 000 pozycji Dział Samochodów Ciężarowych (Truck Division) febi bilstein oferuje szeroką gamę części zamiennych dla „Wielkiej 7“ europejskich producentów samochodów użytkowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!