KH-Kipper prezentuje zabudowę kopalnianą W1M

14 marca 2014, 16:28

Wywrotki z zabudową tylnozsypową W1M to pojazdy przeznaczone do pracy w kopalniach Skrzynia sprawdza się przy wielokrotnym przewożeniu ładunków z miejsca wydobycia do pierwszego miejsca odbioru, np. do kruszarki. Przy odpowiednim przygotowaniu drogi transportowej z powodzeniem zastępuje wozidła. Największą zaletą wykorzystania zabudów na podwoziach ciężarowych jest znacznie niższy koszt zakupu, serwisu i oszczędność paliwa.

Podniesiona w górę w tylnej części podłoga zapobiega wysypywaniu ładunku podczas jazdy. Brak burty tylnej ułatwia wyładunek, ogranicza koszty napraw i przestojów, zapewnia bezawaryjną pracę wtedy kiedy liczy się czas. System hydrauliczny wytrzyma nawet największe obciążenia i dużą  częstotliwość  wyładunku.

Przed uszkodzeniami przy załadunku kabinę chroni duży dach. Również zbiorniki paliwa i akumulatorów przed wypadającym ładunkiem chronią specjalne osłony. Konstrukcja skrzyni zawdzięcza swoją wytrzymałość m.in. pionowym profilom po bokach oraz wzmocnionemu dolnemu i górnemu profilowi, a 3-warstwowa podłoga typu sandwich jest odporna na uderzenia.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!