Trzecia edycja Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker

17 marca 2014, 10:35

Do 31 marca 2014 r. trwa program stażowy, skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia.

– „Pierwsza i druga edycja Sales Consulting Trainee Programme zakończyły się sukcesem. W wyniku rekrutacji do pracy w DB Schenker Logistics przyjęliśmy 24 stażystów, z czego 83% po zakończeniu stażu podpisało kolejną umowę z firmą.” – mówi Magdalena Majewska, Koordynator Sales Consulting Trainee Programme w DB Schenker Logistics.

Celem programu jest z jednej strony odpowiedź na potrzeby studentów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy i chcą się rozwijać, uczyć. Z drugiej – wsparcie procesu rekrutacji, a co za tym idzie pozyskanie do firmy młodych zdolnych pracowników. Stażyści mają zapewnione kompleksowe wsparcie, a w ramach programu biorą aktywny udział w rozwoju portfela usług DB Schenker Logistic.

Sales Consulting Trainee Programme jest skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier). Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa trzy miesiące, a w jego trakcie stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi mogą liczyć na kontynuację zatrudnienia i rozwój kariery w firmie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!