Nowy numer kwartalnika Inter Truck

31 marca 2014, 13:28

Twórcy magazynu Inter Truck przeżywali ostatnio trudne chwile. Zmarł założyciel i redaktor naczelny pisma – Kazimierz Neyman. Zespół postanowił kontynuować jego dzieło, zachowując dotychczasową formę magazynu. Nowym redaktorem naczelnym został Witold Kmieciak.

Inter Truck, nr 1 2014

W najnowszym wydaniu kwartalnika szczegółowo zajęto się niedocenianym elementem, którego nie widać na pierwszym planie, ale dla funkcjonowania pojazdu ma kluczowe znaczenie. Mowa o wale napędowym.

Drugim tematem jest klimatyzacja – jeszcze niedawno ciekawostka, a obecnie standard wyposażenia w pojazdach ciężarowych. Zbliża się wiosna, czyli okres wzmożonych zleceń pracy przy tym układzie. Zainteresowanym rozszerzeniem usług w swoim warsztacie Inter Cars proponuje najnowsze szkolenie „Układy klimatyzacji w pojazdach ciężarowych (K-1)” – więcej o tym na stronie 14.

Warto zwrócić uwage także na artykuł o kontroli awarii kierunkowskazów z diodami LED, a w części „Biznes” tekst „Poznaj swojego dłużnika” oraz wywiad z serwisem Q-Service Truck.

Producenci samochodów nie zawsze chcą się dzielić wiedzą na temat problemów występujących w ich pojazdach. Redakcja Inter Truck zachęca do zgłaszania problemów występujących w czasie napraw, które czytelnicy rozwiązali i chcieliby podzielić się doświadczeniami z kolegami z niezależnych warsztatów. Można także nadsyłać pytania związane z sytuacjami, kiedy to nie udało się rozwiązać problemu.
Kontakt: ciezarowka@intercars.eu

Magazyn Inter Truck jest dostępny w wersji papierowej oraz elektronicznej – na stronie: http://truck.intercars.com.pl/#/inter_truck

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!