Nowy numer magazynu Truck Expert

7 kwietnia 2014, 10:17

Firma EUROPART poinformowała o wydaniu nowego numeru kwartalnika Truck Expert. Można znaleźć w nim informacje na temat działalności dystrybutora oraz aktualnych promocji.

Promocje i wyścigi ciężarówek

Wiosną w ofercie Europart Polska pojawiło się wiele nowych akcji promocyjnych. Ich szczegółowy opis można znaleźć na kartach magazynu. Europart kontynuuje swoje zaangażowanie w sport motorowy. Firma podpisała nowe porozumienie z francuskim Team14, na mocy którego powstanie zespół Europart Racing Team14. Co istotne ciężarówka biorąca udział w rywalizacji będzie wyposażona w komponenty marki Europart.:
– „Umowa z zespołem Team14 pozwala nam wyposażyć team w części marki Europart, które są sprzedawane w całej Europie. Są to m.in. klocki i tarcze hamulcowe, turbosprężarki i elementy układu kierowniczego" – powiedział Pierre Fleck, dyrektor generalny Europart.

Pilotem ciężarówki ma być Portugalczyk José Rodrigues. Dla miłośników motosportu Europart przygotował niespodziankę. Kupując produkty firmy, można wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Mostu na tor Autodrom, gdzie odbędą się Wyścigowe Mistrzostwa Europy Samochodów Ciężarowych.

Więcej informacji w magazynie Truck Expert

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!