Całodobowe assistance w Europie w ofercie BPW

7 kwietnia 2014, 15:01

BPW Bergische Achsen KG wzbogacił swoją ofertę usług o całodobową pomoc assistance na terenie Europy, adresowaną do użytkowników przyczep i naczep wyposażonych w produkty BPW.

Oferta jest owocem umowy współpracy z organizacją Europe Net należącą do ADAC TruckService. Użytkownicy przyczep i naczep wyposażonych w produkty BPW mają do dyspozycji 24-godzinną linię hotline na wypadek awarii na terenie 39 europejskich państw pod numerem alarmowym 00800 780 780 00. Wszyscy dzwoniący mają możliwość rozmowy w ojczystym języku i otrzymania pomocy od jednego z 3200 Partnerów Serwisowych BPW, a także serwisów sieci Europe Net, czyli łącznie 4500 stacji serwisowych. Koordynację działań pomocy assistance prowadzi sieć Europe Net we współpracy z BPW.

– „Jako międzynarodowy Partner Mobilności uważamy, że  całodobowa pomoc dla naszych Klientów to nasz obowiązek. By zapewnić profesjonalne wsparcie naszym Klientom w każdym kraju w rodzimym języku, nawiązaliśmy współpracę z Europe Net – liderem na rynku. Współpracując z Europe Net zachowujemy najwyższe europejskie standardy jakości.” – powiedział Dr. Brauers z BPW Bergische Achsen.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!