Mistrzostwa w oklejaniu Mercedesa

18 kwietnia 2014, 11:26

Podczas finału piątej edycji Polish Car Wrap Championship, najlepsze drużyny z całego kraju walczyły o tytuł Mistrza Polski w oklejaniu samochodów. Modelem był najmniejszy z dostawczych Mercedesów – Citan.

Mistrzostwa Polski w Aplikacjach Samochodowych były jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas piątej edycji tego konkursu, finaliści rywalizowali na rakle, opalarki i folie. W trakcie trzech dni zmagań sprawdzono ich umiejętności w zakresie precyzji oklejania, pracy pod presją czasu oraz kreatywnej zmiany koloru aut. W trakcie każdej z konkurencji, zawodnicy pracowali z różnymi materiałami do oklejania pojazdów, aby zweryfikować ich umiejętności w rozmaitych warunkach. Do zadań konkursowych organizatorzy wybrali Citana w wersji Furgon – najmniejszy samochód dostawczy z rodziny Mercedesa.

„W tym roku poziom zmagań był niezwykle wysoki. W zgodnej opinii Jury, ale i zawodników, co warto podkreślić, wygrali najlepsi. Jednakże swój kunszt i maestrię pokazały wszystkie teamy, co miało swoje wyraźne uzasadnienie w punktacji, w której prowadzenie zmieniało się każdego dnia”. – powiedział dr Łukasz Mikołajczak, Redaktor Naczelny magazynu Visual Communication, członek jury.

Zwycięzcami zawodów okazali się aplikatorzy z firmy Datexa – Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki. Organizatorami konkursu były European Media Group oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, zaś partnerem samochodowym – Mercedes-Benz Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

31.1.228.*, 22 kwietnia 2014, 0:14 0 0

Witek!!!O"b"klejaniu????Ogarnij się chłopie :)

Odpowiedz