Używane naczepy w ofercie PT&M

25 kwietnia 2014, 13:20

W ramach działu pojazdów używanych firma PT&M oferuje swoim klientom szeroki wybór naczep ciężarowych: wywrotek, ruchomych podłóg, plandekowych i kurtynowych.

Dział pojazdów używanych PT&M oferuje nie tylko standardową sprzedaż naczep, ale także odkup w rozliczeniu, wynajem krótko i długoterminowy, a także profesjonalne pośrednictwo sprzedaży na korzystnych warunkach.

Oferty są codziennie aktualizowane i znajdują się na wszystkich wiodących portalach ogłoszeniowych, w prasie oraz na stronie internetowej firmy www.ptmtrade.pl

Dział pojazdów używanych PT&M ma nie tylko ogólnopolski, ale i międzynarodowy zasięg. Pracownicy działu każdego dnia analizują oferty krajowe oraz zagraniczne szukając pojazdów ciężarowych, które odznaczają się odpowiednim stanem technicznym i wizualnym, jednocześnie spełniając oczekiwania klientów. W korelacji z działem finansów dział pojazdów używanych PT&M pomaga w znalezieniu środków na realizację inwestycji, zapewniając obsługę w zakresie leasingu, pożyczek, dotacji, ubezpieczeń i innych. Z kolei współpraca z działem serwisu PT&M umożliwia klientom działu pojazdów używanych wykonywanie napraw, remontów i bieżącą konserwację taboru. 

Używane naczepy ciężarowe różnych marek i typów stanowią w Polsce znaczącą grupę pojazdów. PT&M oferuje zróżnicowaną ofertę,  fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.ptmtrade.pl oraz pod numerami telefonów: +48 604476922, +48 662444528.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!