Oficjalne otwarcie salonu ISUZU

12 maja 2014, 15:29

Pierwszy w Polsce autoryzowany salon i serwis samochodów dostawczych i ciężarowych Isuzu zostanie otwarty już pod koniec maja. Organizatorzy zdradzili kilka szczegółów planowanej inauguracji.

Na początku roku w Czosnowie przy ulicy Gdańskiej 27 rozpoczął działalność Autoryzowany Salon i Serwis ISUZU. Jest to pierwsza tego typu placówka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie, gdzie pod jednym dachem sprzedawane są samochody Isuzu z segmentu pikap, pojazdy dostawcze do 3,5 t DMC, lekkie ciężarówki 3,5-7,5 t DMC oraz auta ciężarowe 7,5-12 t.

Salon doczeka się oficjalnego otwarcia już 28 maja 2014 r. Na tę uroczystość zostali zaproszeni reprezentanci marki Isuzu, eksperci motoryzacyjni, dostawcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz lokalnych oraz współpracownicy. Impreza zostanie utrzymana w konwencji nawiązującej do tradycji kraju kwitnącej wiśni. Nie zabraknie tamtejszych przysmaków, gejsz oraz pokazu sztuk walki. Goście wezmą udział także w nietypowym konkursie. Zwieńczeniem dnia będzie pokaz możliwości samochodów Isuzu.

Salon Isuzu posiada już własną stroną internetową: www.isuzu.auto.pl. Znajdują się na niej opisy dostępnych modeli pojazdów i zabudów oraz informacje o marce Isuzu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!