Targi Autos Truck Day już za nami

23 maja 2014, 13:06

Autos zaprosił swoich najlepszych klientów do udziału w firmowej imprezie Autos Truck Day. Targi odbyły się w siedzibie firmy w Solcu Kujawskim.

Już od kilku lat Autos organizuje specjalistyczne targi skierowane do użytkowników pojazdów użytkowych.

– „To z inicjatywy naszych klientów postanowiliśmy organizować takie spotkania. Jest to jedna z niewielu imprez w Polsce dedykowana wyłącznie motoryzacji ciężkiej. To doskonała platforma wymiany informacji pomiędzy dostawcami części a firmami transportowymi i warsztatami.” – powiedziała Jolanta Stępień, Kierownik Działu Marketingu Autos.

Frekwencja klientów dopisała, dzięki czemu stoiska kluczowych dostawców, których produkty znajdują się w ofercie dystrybutora, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy tradycyjnie przygotowali atrakcje towarzyszące. Goście mieli okazję „Przeżyć swój mały Dakar i zostać zwycięzcą”, uczestnicząc w wyścigu zdalnie sterowanych mini WRC, rywalizując w grze Megapiłkarzyki, ścigając się na Quadach, strzelając do celu jak również słuchając dakarowych opowieści kierowcy rajdowego, Grzegorza Barana. W przerwie między atrakcjami uczestnicy mogli odpocząć przy grillowanej karkówce, oglądając pokaz Monster Trucka „rozjeżdżającego” wraki. W trakcie spotkania goście mieli również okazję uczestniczyć w wielu konkursach i zdobywać nagrody. 

Na scenie można było posłuchać wywiadu na żywo z wspomnianym wcześniej kierowcą rajdu DAKAR Grzegorzem Baranem, zobaczyć Olę Kutz naprawiającą klimatyzację na stoisku Wyposażenia Warsztatów. Watro wspomnieć, że to właśnie Ola Kutz – prezenterka programu „Ola w Trasie” telewizji TTV, prowadziła całe spotkanie. Nie tylko na scenie, ale również w czasie trwania imprezy zbierała cenne informacje z Pawilonu Targowego, które były relacjonowane na żywo.

Atrakcją na placu imprezy były samochody militarne, pojazdy off-road oraz Fiat 125p, którym jeździł Tomasz Kot w filmie „Bogowie”. Ta produkcja opowiada o początkach pracy Zbigniewa Religi i pierwszym przeszczepie serca w Polsce. Autos wylicytował auto podczas tegorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku, w części artystycznej, gości bawił Kabaret Limo. Impreza została zwieńczona koncertem zespołu Perfect.

Targi Autos Truck Day odbyły się 16 maja 2014 r. w siedzibie firmy Autos. W tym roku odwiedziło je ponad 900 zaproszonych klientów z całej Polski. Organizatorzy już planują kolejną edycję w 2015 roku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!