Mercedes Sprinter zwycięzcą Fleet Derby 2014

30 maja 2014, 11:48

W plebiscycie Fleet Derby, w kategorii „samochód flotowy do 3,5 t. DMC” zwyciężył Mercedes Sprinter. To drugie z rzędu zwycięstwo tego pojazdu we flotowym plebiscycie, tym razem w innej kategorii.

Tym razem jury wyróżniło Sprintera jako pojazd flotowy. Jego członkowie, a także uczestnicy plebiscytu internetowego, docenili dostawczego Mercedesa za takie cechy jak mocny i oszczędny silnik, długie okresy międzyprzeglądowe, wysoka wartość rezydualna i inne.

– „Wprowadzając we wrześniu zeszłego roku nowego Sprintera na rynek nie miałem wątpliwości, że zostanie on równie ciepło przyjęty, jak jego poprzednik. Jak widać, samochód ten jest doceniany nie tylko jako auto bezpieczne i komfortowe, ale także jako pojazd bardzo praktyczny. Opinie ekspertów, którzy pracują z takimi pojazdami na co dzień, są dla nas szczególnie istotne” – powiedział Karol Stokowski, Key Account Manager Mercedes-Benz Vans.

Plebiscyt Fleet Derby to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego w Polsce. Fleet Derby to połączenie testu samochodowego, który odbył się 14 maja 2014 r. na terenie Autodromu Automobilklubu Polski w Warszawie, a także internetowego plebiscytu w 11 kategoriach na najlepszy produkt i usługę flotową. Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia Fleet Derby zgromadziła 14 maja na Autodromie –  350 gości, 130 jurorów, 117 samochodów.

Do testu samochodów dedykowane było jury, w skład którego wchodzili: niezależni fleet managerowie – zarządzający flotami samochodów osobowych i dostawczych w dużych firmach; eksperci z Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, reprezentujący wiodące firmy wynajmu i leasingu pojazdów,  doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni, specjaliści ze związków i stowarzyszeń, prezesi oraz właściciele firm, wybitne osobistości świata motoryzacji, VIP-y.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!