V Regaty TSL

2 czerwca 2014, 15:14

V Regaty TSL zakończyły się powodzeniem. Oprócz słońca, wysokiej temperatury i urzekających okoliczności przyrody doskonałą atmosferę wydarzenia zapewnili uczestnicy tego dorocznego wydarzenia branży TSL.

Regaty odbyły się w dniach 23-25 maja w malowniczo położonej miejscowości Sztynort na Mazurach. Firma Transics po raz kolejny zaprosiła przedstawicieli firm transportowych i logistycznych do żeglarskiej rywalizacji. Partnerami tego wydarzenia były firmy PKN Orlen, DAF, Emapa, ThermoSystems, ThermoKing, Eurotoll, Trans.eu oraz Motorola.

W dniu regat uczestnicy udali się na swoje łódki by rozpocząć zawody. Silny wiatr sprawił, że nie obyło się bez przygód. Uczestnicy doskonale poradzili sobie z trudnymi warunkami na tafli. Nie bez przyczyny dla wydarzenia wybieramy taką właśnie formułę.

– „Po pierwsze regaty to sport proekologiczny, a nasze firmy stawiają na proekologiczne rozwiązania. Po drugie rywalizacja kształtuje siłę charakteru, która, jak zapewne każdy wie, jest niezbędna w branży TSL” – mówi Daniel Żórawski, Team Leader Poland, Czech and Slovakia w firmie Transics.

Po żeglowaniu uczestnicy regat skupili się na rozmowach kuluarowych, połączonych z niespodzianką – degustacją belgijskiego piwa oraz owoców zatopionych w gorącej czekoladzie. Luźna atmosfera sprzyjała też nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!