Nowa strona Bridgestone poświęcona oponom ciężarowym

16 czerwca 2014, 10:25

Ruszyła nowa strona internetowa Bridgestone poświęcona oponom ciężarowym, przemysłowym i rolniczym.

Wraz z kompleksową prezentacją produktów do samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i opon OTR,  nowa witryna posiada również zaawansowane narzędzie wyszukiwania produktów, które pomoże użytkownikowi znaleźć właściwą oponę.

Nowa strona Bridgestone oferuje kompletne informacje o produktach, posiada także przyjazny interfejs. Strona jest w pełni kompatybilna z tabletami i zostanie w niedalekiej przyszłości zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń mobilnych. Przeglądając treści zamieszczone na nowej witrynie, odwiedzający znajdą szczegółowe informacje na temat całej gamy produktów ciężarowych, łącznie z flagową serią paliwooszczędnych opon ECOPIA, nową generacją opon regionalnych, pierwszą odsłoną rolniczych opon Bridgestone segmentu Premium oraz rozszerzonym asortymentem docenianych na świecie produktów OTR.

Oprócz dokładnych opisów, nowa witryna oferuje także możliwość poznania od podszewki technologii i procesów, które kryją się za każdą z opon i korzyści jakie niosą one użytkownikom końcowym.

Jednym z kluczowych elementów witryny jest możliwość znalezienia właściwych opon Bridgestone do zastosowań na każdym rodzaju pojazdu i każdym rodzaju nawierzchni. Niezależnie od tego, czy użytkownik szuka konkretnego modelu, rozmiaru ogumienia, czy opon specyficznego przeznaczenia, wyszukiwarka Tyre Finder generuje fachowe wskazówki i porady, które umożliwią najlepszy wybór. Użytkownik ma także możliwość pobrania wielu materiałów pomocniczych w wielu formatach. 

Strona jest obecnie dostępna w języku polskim, angielskim, francuskim, niemiecki i hiszpańskim. Pozostałe wersje językowe zostaną uruchomione w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Adresy nowej strony:

http://www.bridgestone.pl/ciezarowe-i-autobusowe/
http://www.bridgestone.pl/przemyslowe/
http://www.bridgestone.pl/opony-rolnicze/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!