Europart na XV Zjeździe Przewoźników Polskich

23 czerwca 2014, 14:06

Uczestnicy ogólnopolskiego stowarzyszenia przewoźników polskich oraz liczni sponsorzy i przedstawiciele rządu spotkali się w Janowie Podlaskim. W XV jubileuszowym zjeździe przewodników polskich uczestniczyło ponad pół tysiąca osób. Wśród wystawców nie zabrakło firmy Europart.

Podczas zjazdu uczestnicy mogli włączyć się w cykl konferencji poświęconym licznym problemom, z jakimi zmagają się kierowcy samochodów ciężarowych. Po naradzie zaproszeni goście wzięli udział w przyjemniejszej części zebrania. Z racji niezwykłego miejsca spotkania, jakim była najsłynniejsza polska stadnina, uczestnicy mogli podziwiać najpiękniejsze konie arabskie i zabytkowe XIX-wieczne stajnie. Jedną z licznych atrakcji był m.in. przejazd dorożką. Nieodłącznym punktem każdego zjazdu było wręczenie nagród dla laureatów Olimpiady Transport  – Cło – Spedycja. Podczas tegorocznego spotkania główną nagrodę przyznano Izabeli Dąbrowskiej z Zespołu Szkół Zawodowych w Białej Podlaskiej. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych w spotkaniu wzięły udział liczne firmy świadczące usługi dla transportu, które w różnorodny sposób starały się umilać czas zaproszonym gościom. Sponsorzy i liczni wystawcy prezentowali najnowsze pojazdy, usługi i części samochodowe.

Największą atrakcją przygotowaną przez przedstawicieli firmy Europart były piękne hostessy, które zjednywały sobie sympatię, pozując do zdjęć z uczestnikami imprezy. Ponadto firma popisała się kreatywnością, organizując na swoim stoisku prawdziwy ogródek piłkarski. Tym samym przyciągnęła do siebie wszystkich obecnych na zjeździe miłośników piłki nożnej.

Dobrą zabawę do późnych godzin nocnych zagwarantowały  uczestnikom spotkania występy artystów, m.in. Andrzeja Rosiewicza. Organizatorem zjazdu były Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników i ZMPD. 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!