Volvo FH z limitowanej serii już na polskich drogach

23 czerwca 2014, 14:21

Z okazji jubileuszu dwudziestolecia Volvo Trucks w Polsce, producent przygotował specjalną limitowaną serię ciągników siodłowych Volvo FH. Pojazdy noszące numery 1 i 2 już zostały odebrane przez klienta.

Już 8 maja 2014 pierwsze dwa egzemplarze wyjątkowych Volvo FH z limitowanej serii przygotowanej na 20-lecie Volvo Trucks w Polsce zostały przekazane ich użytkownikowi, firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Soboń" S.J. z Łopuszna. Uroczystość miała miejsce w siedzibie Volvo Truck Center w podkieleckich Nowinach.

– „Nasza firma specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie ładunków sypkich luzem. Zakup dwóch jubileuszowych ciągników Volvo FH jest dla naszej firmy wydarzeniem podwójnie doniosłym. Są to pierwsze fabrycznie nowe ciężarówki jakie znalazły w naszej flocie, a do tego są nimi wyjątkowe maszyny szczycące się indywidualnymi numerami 1 i 2, nadanymi w ramach specjalnej limitowanej serii jubileuszowej" – powiedział Krzysztof Soboń, współwłaściciel firmy „Soboń".

Klient zdecydował się na zamówienie ciągników siodłowych w układzie 4×2 wyposażonych w silniki o mocy 460 KM, współpracujące ze skrzyniami I-Shift. Wysoki komfort pracy i wypoczynku zapewniają kabiny w standardzie Globetrotter. 

Specjalnie przygotowane ciągniki siodłowe Volvo FH z limitowanej serii jubileuszowej są dostępne w konfiguracji 4×2 lub 6×2. Wszystkie pojazdy posiadają unikatowy emblemat zawierający kolejny indywidualny numer, specjalne oklejenie kabiny oraz elementy wyposażenia wnętrza z logo upamiętniającym 20-lecie Volvo Trucks w Polsce.

Oferta promocyjna zawiera także najbardziej zaawansowany pakiet usług serwisowych – Nowy Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, który zawiera obietnicę 100% dyspozycyjności. Pula ciągników siodłowych w wersji jubileuszowej jest ograniczona.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

46.215.79.*, 7 sierpnia 2014, 23:03 0 0

Pierwsze nowe wozy od początku ponad 20-letniej działalności :) Gratulacje :)

Odpowiedz