Drabpol wprowadza agregat chłodniczy Konvekta FK 1120

, 30 czerwca 2014, 13:18

Drabpol, wyłączny przedstawiciel Konvekty w Polsce, wprowadza do oferty agregat chłodniczy Konvekta FK 1120 o napędzie elektrycznym. Agregat o wydajności 1000 W zapewnia temperaturę 0 stopni w kubaturze 8 m3 (przy zachowaniu przenikalności ścian na poziomie 0,7W xK/m2).

Urządzenie skonstruowano z myślą o sektorze małych pojazdów dostawczych o kubaturze do ok 10 m3, popularnych w cateringu i dystrybucji produktów spożywczych w dużych miastach. Zaletą tego agregatu jest możliwość zabudowy na pojeździe, na którym nie ma technicznej możliwości zabudowy drugiego kompresora przy silniku.

Drugim wyróżnikiem agregatu jest bardzo prosty montaż, co jest istotne dla firm zabudowujących pojazdy. Montaż urządzenia polega na przykręceniu wymienników w wybranym miejscu i podłączeniu zasilania. W praktyce oznacza to oszczędność kilku roboczogodzin, potrzebnych na zamontowanie wspornika sprężarki.

Parownik turbinowy nowej generacji zapewnia optymalna wydajność powietrza, zajmując jednocześnie mniej miejsca. Skraplacz dachowy zawiera całkowicie zmontowaną jednostkę napędową (silnik i sprężarkę) oraz elektrykę. Sterowanie temperaturą odbywa się za pomocą sterownika umieszczonego w kabinie kierowcy.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!