Europart na XX Festynie Transportowca

3 lipca 2014, 9:24

Jak co roku, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Polskich zorganizowało dla swoich członków Festyn Transportowca. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele ponad tysiąca firm transportowych. Wśród licznych wystawców nie zabrakło firmy Europart.

Festyn Transportowca

Impreza miała charakter rozrywkowo-integracyjny, co pozwoliło uczestnikom imprezy choć na chwilę zapomnieć o szarej codzienności i nienajlepszej sytuacji w transporcie drogowym. Organizatorzy i liczni wystawcy, w tym również Europart, stworzyli zaproszonym gościom i ich rodzinom klimat, który sprzyjał budowaniu korzystnych relacji biznesowej.

Podczas zjazdu wszyscy uczestnicy mogli aktywnie włączyć się w szereg atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Imprezę poprowadził, jak co roku, Mundek Jabłoński. Oprócz dobrej zabawy przy piwie i potrawach z grilla na gości czekały liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami przygotowanymi przez wystawców.

Pakiet niespodzianek przygotowała również firma Europart. Goście czynnie i energicznie odpowiadali na pytania konkursowe, które sprawdzały ich wiedzę ze znajomości firm, środków transportu, ich budowy i działania. Turniej poprowadziły m. in. hostessy z firmy Europart. Punktem kulminacyjnym spotkania był nagrodzony brawami i kilkakrotnymi bisami występ kabaretu „Chatelet”. Jednym z najbardziej humorystycznych elementów imprezy był konkurs odbijający echo tegorocznej eurowizji, w którym trzech śmiałków wcieliło się w rolę Conchity Wurst.

Festyn Transportowca tradycyjnie już jak co roku połączony jest z Regionalnymi Targami Transportowymi – "Wybrzeże 2014". Na okazałym terenie ośrodka Faltom Leśny wystawiali się m. in. przedstawiciele producentów samochodów ciężarowych i naczep, firmy paliwowe, ubezpieczyciele i producenci rozwiązań technicznych wykorzystywanych w transporcie. Sponsorzy i liczni wystawcy prezentowali najnowsze pojazdy, usługi i części samochodowe. Wśród firm, które w malowniczym plenerze zaprezentowały swoją ofertę była firma Europart. Na gości, którzy odwiedzali stanowisko firmy czekały  atrakcyjne, przygotowane specjalnie na tę okazję prezenty, które wręczały hostessy Europart. Tematem przewodnim rozmów z przewoźnikami była najnowsza linia części i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie transportu ciężarowego. Była to również dobra okazja do tego, by środowisku transportowców szerzej przedstawić całą strategię rozwoju firmy Europart w Polsce i całej Europie oraz plany na przyszłość.

 

Festyn Transportowca odbył się w ośrodku Faltom Leśny w Nowym Dworze Wejherowskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!