Dachser rośnie w Polsce

14 lipca 2014, 15:10

W 19. edycji rankingu firm TSL, polska organizacja Dachser znalazła się na 6. miejscu według dynamiki przychodów, na 25. według wielkości przychodu oraz na 7. w podkategorii firm świadczących usługi logistyczne. Dachser otrzymał również specjalne wyróżnienie za dynamikę przychodów, która w roku 2013 wyniosła aż 23,8 proc.

Wyróżnienie dla Dachser za dynamikę przychodów podczas uroczystej Gali Branży TSL 24 czerwca odebrał Michał Simkowski, kierownik oddziałów Dachser w Strykowie, Gdańsku i Wrocławiu.

– „Wyniki tegorocznego rankingu firm TSL pokazują przede wszystkim  znaczny optymizm wśród przedstawicieli firm, najwyższy od 2009 roku oraz, co jest szczególnie pozytywne, zwiększenie zatrudnienia w branży” – komentuje Grzegorz Lichocik, prezes zarządu Dachser w Polsce – „Poza tym cieszymy się, że Dachser z roku na rok zajmuje coraz wyższe miejsce w rankingu firm TSL i mamy nadzieję, że nasze wyniki pozwolą nam w niedalekiej przyszłości  znaleźć się w pierwszej dziesiątce firm z sektora TSL mających największy przychód w Polsce” – dodaje.

Ranking firm TSL przygotował serwis businessvoice.pl oraz Dziennik Gazeta Prawna. W rankingu wzięło udział ponad 70 firm działających na terenie Polski, których łączny przychód wyniósł prawie 16 mld PLN. W rywalizacji udział wzięły wyłącznie firmy, które w 2013 roku uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln złotych i stanowił on nie mniej niż 51 proc. wartości przychodu ogółem.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!