Hala Truck na targach Inter Cars

14 lipca 2014, 16:18

Dostawcy części do pojazdów użytkowych, nowości produktowe, wszystkie działy Inter Cars obsługujące klientów ciężarowych oraz dodatkowe atrakcje – wszystko to znajdzie się w Strefie Ciężkiej, będącej częścią zbliżających się 14 Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów, zaplanowanych na dni 5-7 września.

Organizowane przez Inter Cars, największe w środkowej Europie targi motoryzacyjne, odbędą się po raz 14. Jednak po raz pierwszy rynek ciężarowy zostanie tak wyraźnie zaakcentowany. W specjalnie przygotowanej Hali Truck wraz z odwiedzającymi gośćmi spotkają się przedstawiciele Inter Cars SA, obsługujący wszystkie obszary zajmujące się rynkiem ciężarowym. Nie zabraknie dostawców części zamiennych i atrakcji. Na zwiedzających będzie czekał m.in. symulator jazdy ciężarówką.

Odwiedzający Stefę poznają wszystkie działy Inter Cars zaangażowane w obsługę klientów tego rynku, jak również sieć ciężarową Q-Service Truck. Na targach świętowane będzie 15-lecie jej istnienia. Również wtedy obchodzony będzie jubileusz 10-lecia istnienia firmy Feber – producenta pojazdów.

Inter Cars SA kładzie większy nacisk niż do tej pory na rozwój rynku ciężarowego. Poprawia się dostępność towarów, a stany magazynowe części do ciężarówek osiągają rekordowe wartości. W ciągu ostatnich miesięcy, osiągnięto blisko 25-procentowy wzrost sprzedaży, otworzono pierwszą filię stricte ciężarową. W ten sposób Inter Cars wysyła sygnał, że "waga ciężka" jest równie ważna dla firmy, co sektor części do pojazdów osobowych.

Jedną z atrakcji zbliżających się targów będzie także pokaz driftujących ciężarówek.

Dodatkowe informacje dotyczące targów są dostępne na stronie targi.intercars.com.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!