Z Mercedesem na plażę – Master Truck 2014

18 lipca 2014, 14:12

Rozpoczyna się 10. Międzynarodowy Zlot Master Truck. Jak co roku nie zabraknie na nim Mercedesa. Poza prezentacją najbardziej imponujących pojazdów tej marki, będzie to okazja do udziału w konkursach dla dorosłych i tych młodszych, a nawet… do relaksu na plaży.

Największy w Polsce zlot pojazdów ciężarowych odbędzie się już po raz kolejny na Autodromie w Nowej Wsi Polskiej pod Opolem. Reprezentanci kilkunastu krajów, kilkaset pięknych pojazdów, oraz kilkadziesiąt tysięcy miłośników motoryzacji – tak co roku wygląda to ważne wydarzenie dla ludzi z branży, pasjonatów oraz sympatyków ciężarówek.

Przy placu konkursowym i scenie głównej swoje stanowisko będzie miał Mercedes-Benz – zeszłoroczny laureat konkursu na najlepszą ekspozycję Zlotu. Standardowo już, zaprezentowana zostanie cała gama samochodów ciężarowych: Actros, Antos, Arocs oraz Atego. Ozdobą ekspozycji będzie „Actros by Swansky” – flagowy pojazd Mercedesa pomalowany przez zdobywającego coraz większą popularność artystę młodego pokolenia, Pawła „Swanskiego” Kozłowskiego, oraz ozdobiony licznymi akcesoriami z orginalnej kolekcji Mercedes-Benz. Goście będą mieli okazję zapoznać się bliżej z każdym z wymienionych wyżej modeli, a także porozmawiać na ich temat z obecnymi na miejscu ekspertami.

Mercedes zaprasza też na plażę. Na gości czekać będzie ciepły piasek, egzotyczne parasole, bar plażowy, a nawet – boisko do siatkówki. Jednocześnie, odwiedzający ekspozycję będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, organizaowanych w 100-metrowym namiocie Mercedesa. Dzieci będą mogły wykazać się talentami plastycznymi kolorując pojazdy, sportowymi – ścigając się na małych Actrosach, a także wiedzą w ramach wielkiego Koła Fortuny.

Najodważniejszych, Mercedes zaprasza na odbywające się w sobotę i w niedzielę konkursy: przeciąganie Actrosa liną, pojedynek wiedzy o ciężarówkach, a dla najmłodszych – wyścigi miniaturami.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!