EUROPART na Master Truck 2014

25 lipca 2014, 10:05

X jubileuszowy zlot Master Truck bez wątpienia zapisze się jako niezapomniany weekend w pamięci fanów pojazdów użytkowych. Dla odwiedzających teren wystawowy, swoje atrakcje przygotowała między innymi firma Europart.

Master Truck to już tradycja

Wspaniałe ciężarówki, urokliwe kobiety i piękna pogoda to nieodłączne elementy tegorocznej edycji Master Truck.  W dzień gorące i spokojne promienie palącego słońca i lekki podmuch wiatru, nocą ustępowały miejsca migoczącym kolorowym światłom, hucznej muzyce i dźwiękom klaksonów.

Master Truck jak co roku przyciągnął rzesze pasjonatów samochodów ciężarowych. Trudno się dziwić, skoro na tę okoliczność zjechały najpiękniejsze tunningowane samochody ciężarowe z całej Europy. Po raz pierwszy przyjechali kierowcy z Chorwacji czy Słowenii. Niektóre z modeli to laureaci wielu konkursów, budzące podziw nawet w oczach najbardziej zagorzałych znawców tematu. Organizatorzy wręczali liczne tytuły i nagrody, które jeszcze bardziej podsycały ducha rywalizacji. Każdego roku kierowcy starali się coraz  bardziej unowocześniać i dopracowywać każdy, nawet najmniejszy szczegół, co w szczególny sposób dało się zauważyć podczas tegorocznego zlotu.

Atrakcje EUROPART

Europart przygotował wiele atrakcji dla odwiedzających zlot. Gościem specjalnym stanowiska Europart była Iwona Blecharczyk, czyli słynna Trucking Girl. Jako twarz projektu Truckers Life Iwona Blecharczyk jest przykładem jak skutecznie można łączyć ciężką i wymagającą pracę kierowcy zawodowego z doskonałą formą fizyczną.

Firma Europart gościła także Rafała Zazaniuka – autora bloga Polski Kierowca Ciężarówki za Granicą. Dystrybutor wspólnie z twórcami projektu zorganizowali pokazy urządzeń do ćwiczeń i sposobu ich wykorzystania. Niektórzy klienci, którzy odwiedzili stanowisko firmy Europart i dopisało im szczęście,  mogli również liczyć na profesjonalnie wykonany masaż leczniczy.

Stanowisko firmy odwiedziła także polska reprezentacja na Mistrzostwa Świata Kierowców Zawodowych, które pierwszy raz w historii odbędą się w Polsce (w Krakowie w dniach 25-28 września 2014 r.). Europart jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Firma Europart specjalnie na Master Truck zaprosiła wielu swoich klientów z różnych oddziałów w całej Polsce. Zaproszeni goście zapoznali się z nowościami w asortymencie części zamiennych Europart. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także ekspozycja profesjonalnych urządzeń warsztatowych, które na co dzień są dostępne w sieci sprzedaży dystrybutora. Nad dobrym samopoczuciem zaproszonych klientów przez cały weekend czuwały piękne hostessy Europart, które na pożegnanie wręczały pamiątkowe gadżety.

10. jubileuszowy zlot Master Truck odbył się w dniach 18-20 lipca 2014 r. w Polskiej Nowej Wsi, niedaleko Opola.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

46.204.223.*, 25 lipca 2014, 14:07 0 0

Europart to najlepsza sieć sprzedaży części do naszych cudownych truck'ów ! Było pięknie.

Odpowiedz

217.67.212.*, 29 lipca 2014, 13:04 0 0

taaaa, jasne :)

Odpowiedz

176.113.207.*, 8 sierpnia 2014, 20:17 0 0

buhahah, na 10 zapytań o części mają od ręki 1, czasami mam wrażenie że handlują tylko klockami i tarczami

Odpowiedz